O nás

PAVEL  ZÁBOJNÍK

VINAŘ

          Naše vínařství se sklípkem se nachází uprostřed hlavní sklepní uličky za obcí Vrbovec směr Znojmo, kde je největší koncentrace vrboveckých sklepů. 

          Jsem již druhá generace, kdy mojí rodiče začali vyrábět víno již v roce 1968. Jsem vděčný tátovi Stanislavu Zábojníkovi, který byl sklepmistr v Modrých sklepích v Novém Šaldorfu, za jeho zkušenosti nauce o víně. Po rodičích jsem zdědil sklípek, který dál rozšiřuji. Používáme i nadále dřevěné sudy ke zrání červeného a méně aromatických bílých odrůd. Aromatičtější odrůdy zrají v nerezových tancích.

          Vyrábíme vína převážně z vlastních vinic. Aby vína byla kvalitní, necháváme hrozny dokonale vyzrát do vyšší cukernatosti, které dosahují vysoké jakosti a kvality. Mám rád odrůdovost v našem sklípku, proto musím i nějaké odrůdy dokupovat od místních vinařství, kdy nakupujeme hrozny k naší výrobě. V našem sklípku se setkáte minimálně s 15 odrůdami jako jsou: Veltlínské zelené, Ryzlink Rýnský, Rulandské Šedé, Hibernal, Saphira, Pálava, Ryzlink Vlašský, Chardonnay, Müller Thurgau, Kerner, Tramín, Sauvignon, Neuburské, Sylvánské Zelené, Cabernet Sauvignon- rosé, Dornfelder, André.

          Největším oceněním kvality našich vín je vždy a jen spokojený zákazník, který se opakovaně vrací. Proto jsme zde pro vás, aby Vám naše víno udělalo radost a potěší v životě.

          Naše vína můžete nakoupit přímo v našem sklípku a můžete se s námi setkat na různých kulturních akcích tytu: vinobraní, trhy a slavnosti. Vína zasíláme přes kurýrní službu messenger, dle aktuálního ceníku.              

NAVŠTIVTE NÁS

Vrbovec 202

671 24

ZAVOLEJTE NÁM

Pavel Zábojník :   +420 777 003 158

NAPIŠTE NÁM

pavzabojnik@seznam.cz

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!